۱۳۹۳ سي فروردين  
   
               
Skip Navigation Linksصفحه اصلی: همراه بانک

همراه بانک آینده

بانک آینده با ارائه خدمات متمایز در عرصه بانکداری الکترونیک می کوشد تا زمینه هر چه بیشتر دسترسی مشتریان عزیز را به انواع خدمات بانکداری الکترونیکی با صرف کمترین هزینه، بیشترین بازدهی و سریع ترین زمان ممکن میسر سازد، تا از این رهگذر مشتریان محترم بتوانند بدون اتلاف وقت و در هر لحظه از زمان و مکان به آخرین و جدیدترین اطلاعات حساب های خود به صورت لحظه ای دسترسی داشته باشند .

خدمات نرم افزار همراه بانک آینده :

مشاهده مانده حساب

مشاهده گردش حساب

انتقال به حساب دیگران

استعلام چک

تعیین مبلغ چک

انتقال وجه بين حساب‏هاي داراي يك شماره مشتري

پرداخت قبض

خريد شارژ سيم كارت

دريافت اطلاعات شارژ سيم كارت

نرخ ارز

مانده کارت شتابی

اطلاعات سه شارژ آخر

اعلام مفقودی کارت

نسخه به روز شده نرم افزار همراه بانک آینده :

نسخه جديد نرم‌افزار همراه‌بانک آینده با افزوده شدن قابلیت‌های جدید نسبت به نسخه قبلی، آماده بهره‌برداری مشتریان محترم می‌باشد. این نرم‌افزار علاوه بر تارگاه بانک آینده، در "سامانه بازار" نیز برای مشتریان محترم بانک در دسترس خواهد بود.

اهّم تغییرات نسخه‌ی جدید همراه‌بانک آینده (نسخه 3.0) نسبت به نسخه‌ی قبلی (نسخه 2.4):

تعریف 3 تم(نمایه) برای همراه‌بانک و ایجاد قابلیت انتخاب تم(نمایه) توسط کاربر.

ایجاد صفحه کلید مجازی و قابلیت فعال یا غیر فعال نمودن آن توسط کاربر.

افزودن کلید ارسال و بازگشت به برنامه.

امکان ثبت و حذف شماره حساب‌ها، کارت‌ها، تسهیلات و شناسه‌های شبای پرکاربرد توسط کاربر و استفاده از شماره‌ها و شناسه‌های تعریف شده در عملیات بانکی همراه‌بانک.

ایجاد منوی جدید سرویس­های چک و انتقال خدمات چک به آن.

فعال شدن قابلیت حسابهای متصل به کارت در سرویس­های کارت.

فعال شدن قابلیت اطلاعات شارژهای خریداری شده در یک تاریخ خاص در منوی سایر سرویس‌ها.

• افزوده شدن امکان خرید شارژ رایتل.

افزوده شدن خدمات انتقال وجه بین‌بانکی و انتقال از حساب به کارت.

• افزوده شدن سرویس‌های حسابی وام شامل دریافت اطلاعات وام، پرداخت اقساط تسهیلات بین‌بانکی و پرداخت اقساط تسهیلات.

افزوده شدن سرویس صورتحساب کارت نقدی.

افزوده شدن خدمات مانده و صورتحساب کارت اعتباری

چگونگی دریافت و نصب نرم افزار "همراه بانک آینده"

متقاضی بایستی با مراجعه به سایت بانک آینده ، نسبت به دریافت نرم افزار همراه بانک آینده و انتقال آن به گوشی تلفن همراه خود و سپس نصب آن اقدام نماید. مشتریان برای استفاده از سیستم همراه بانک آینده نیاز به دو رمز به شرح زیر دارند :

رمز عبور: جهت ورود به نرم افزار همراه بانک (این رمز در هنگام نصب نرم افزار توسط مشتری به صورت دلخواه تخصیص داده می‌شود .)

رمز حساب: همان رمز تلفنبانک است که توسط شعبه به درخواست مشتری داده می‌شود. باید توجه داشته باشید که برای نصب و راه اندازی نرم افزار استفاده از خدمات همراه بانک آینده، بایستی گوشی مورد نظر قابلیت نصب نرم افزارهای جانبی را دارا باشد. (برای اطلاعات بیشتر به وب سایت بانک‌آینده مراجعه فرمایید.)

شایان ذکر است نرم افزار یاد شده با استفاده از پروتکل ارتباطی پیام کوتاه (SMS ) خدمات مورد اشاره را ارائه می‌کند. خاطر نشان می سازد تمامی دارندگان تلفن‌های همراه (همراه اول، ایرانسل و تالیا) در سراسر کشور می‌توانند از خدمات متنوع و به روز "همراه بانک آینده" استفاده کنند .

نحوه دریافت رمز حساب :

جهت دریافت رمز حساب می‌توان به یکی از دو روش زیر عمل نمود :

الف: مراجعه به یکی از شعب بانک آینده و دریافت کد ۴ رقمی رمز حساب

ب: در صورتی که دارای آینده کارت می‌باشید می توان به روش زیر اقدام کرد :

- مراجعه به یکی از دستگاه‌های خودپرداز .

- دریافت رمز دوم کارت که می‌تواند عددی ۵ تا ۱۲ رقمی باشد .

- تماس با تلفنبانک آینده .

- ورود به سیستم تلفنبانک از طریق ورود شماره کارت .

- ورود به منوی دریافت رمزحساب .

- دریافت رمز حساب .

نکات قابل توجه و ضروری :

به منظور استفاده بهینه و ایمنی هر چه بیشتر از سامانه همراه بانک آینده، به نکات ذکر شده توجه فرمایید :

─ نرم افزار همراه بانک آینده را از طریق مراجعه به تارگاه (وب سایت) بانک آینده و سامانه بازار (گوشی های اندروید و تبلت) دریافت کنید .

─ به هیچ عنوان نرم افزار را از روش های دیگر نظیر بلوتوث (Bluetooth ) ، اینفرارد (Infrared ) و سایر سایت‌های اینترنتی، پست الکترونیک و ... دریافت نکنید .

─ به هیچ وجه رمزهای خود (رمز حساب، رمز اول و دوم کارت و رمز ورود به نرم افزار همراه بانک) را در اختیار دیگران قرار ندهید و آنها را در فواصل زمانی تغییر دهید .

─ در صورت مفقود شدن یا سرقت گوشی و یا سیم کارت تلفن همراه، بلافاصله رمز حساب و رمز دوم کارت خود را تغییر دهید .

─ جهت افزایش ضریب ایمنی و کارایی سیستم، به‌صورت دوره ای از طریق گزینه بازگشت به تنظیمات اولیه، تنظیمات برنامه را به حالت اولیه بازگردانید. توجه داشته باشید این عمل موجب از بین رفتن پیام‌های دریافت‌شده موجود در صندوق پیام‌ها و نیز اطلاعات ثبت نام حساب‌ها و سرویس‌های یکطرفه می‌شود، به همین دلیل می‌بایست پس از انجام این عمل حساب‌ها و سرویس‌های خود را به‌روز‌رسانی کنید. پیام‌های دریافتی از این سیستم که در منوی صندوق پیام‌های برنامه قرار می‌گیرند را پس از خواندن، حذف‌کنید. پیش از واگذاری گوشی تلفن همراه خود ابتدا گزینه بازگشت به تنظیمات اولیه را انتخاب کرده و پس از آن برنامه را از روی گوشی حذف کنید. با این کار تمامی اطلاعات حساب‌های ثبت شده و نیز پیام‌های دریافتی شما بر روی گوشی از بین می‌روند. پیش از واگذاری سیم کارت خود، چنانچه سیم کارت دیگری را جایگزین می‌کنید باید حساب‌ها و سرویس‌های یکطرفه ثبت‌نامی خود را حذف کنید و در صورتی که از سیم کارت جایگزین استفاده میکنید مطابق بند بعدی عمل کنید .

─ در صورتی که مایل باشید از سیم کارت دیگری در گوشی تلفن همراه خود استفاده کنید پس از تعویض سیم کارت ابتدا گزینه بازگشت به تنظیمات اولیه را انتخاب کرده و پس از آن با استفاده از گزینه‌های انتقال حساب‌ها به سیم کارت فعلی و انتقال سرویس‌ها به سیم کارت فعلی ثبت نام حساب‌ها و سرویس‌های یکطرفه خود را به سیم کارت جدید انتقال‌دهید. در زمان نصب نسخه جدید ابتدا نسخه قبلی را از گوشی خود حذف کرده و پس از آن، نسخه جدید را نصب کنید. در صورت نیاز به نصب دوباره نرم افزار (نسخه یکسان) و در صورت تمایل به حفظ اطلاعات موجود بر روی گوشی، نرم افزار را بر روی برنامه قبلی نصب کرده و آن را جایگزین (Replace ) نمایید و به سوال نگهداری اطلاعات موجود، پاسخ مثبت دهید .

 

مستندات فنی نصب              بارگذاری نرم افزار همراه بانک


  
شماره تلفن های ضروری
    اطلاعات جغرافیایی شعب     نوآوری های آینده     محاسبه شماره شبا  
RSS نقشه سایت